Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Recomanda o carte
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:38 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cum o sa mori?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:32 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cine ai fost intr-o viata anterioara?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:30 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Poti trai ca o vedeta de film?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:26 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce gen de film se potriveste personalitatii tale?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:21 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune culoarea ochilor tai despre tine ?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:19 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune anotimpul preferat desre tine ?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:18 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ai sanse sa devii celebru?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:17 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cat valorezi?
Harry Potter-J.K Rowling EmptyDum Apr 04, 2010 10:14 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Harry Potter-J.K Rowling

2 participanți

In jos

Harry Potter-J.K Rowling Empty Harry Potter-J.K Rowling

Mesaj Scris de draftacriss Sam Mar 13, 2010 10:49 pm

Harry Potter-J.K Rowling Promo_2609

Primul volum al seriei ni-l prezinta pe Harry Potter, un baietel obisnuit pana la zece ani (cel putin asa credea el!), cand primeste

o invitatie pentru anul urmator la Hogwarts, Scoala de Magie, Farmece si Vrajitorii.
De acum incolo, incepe sa trimita si sa primeasca scrisori cu... bufnita, se lupta cu fortele raului, are parte de fel de fel de

intamplari stranii si, mai ales, invata sa joace Vajhat. Ca toti vrajitorii, nu-i asa?

Asta a fost prima mea carte de suflet :X
o citeam ca nebuna!!si de 2-3 ori pe luna Razz
pentru mine si harry potter si twilight sunt pe locul I....sunt cele mai bune carti ever si nimic nu imi schimba parerea despre asta....
nu pot sa aleg Harry Potter sau Twilight pentru ca amandoua sunt la fel de bune...un adevarat fan nu ar supune la alegere ci s-ar bucura de faptul ca insfarsit cartea lui si-a gasit un concurent pe masura...asta e parerea mea...
in rest ce pot sa spun...cand am citit harry potter aveam un bat cu o steluta in varf si il agitam spunand vrajile din harry potter si la scoala ne "duelam" cu stilourile....
de cand a aparut twilight am inceput sa ne uitam la ochii oamenilor,sa ne racim mainile special si sa incercam sa capatam scilipirea aia de diamante pe care o au vampirii lol!

deci fiecare carte a avut un impact asupra mea si nu pot sa spun decat:nu o sa inteleg niciodata de ce oameii se certa asupra carei cartie e mai buna
draftacriss
draftacriss
Admin
Admin

Mesaje : 165
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

https://twilightmania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Harry Potter-J.K Rowling Empty Re: Harry Potter-J.K Rowling

Mesaj Scris de ToxicBlood Joi Mar 18, 2010 4:27 pm

Asta e cea mai buna serie de carti dupa Twilight.
Sincer acum.
Atata mi-a placut:|
Si actiunea si personajele si tot:x
ToxicBlood
ToxicBlood
Admin
Admin

Mesaje : 59
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum