Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Recomanda o carte
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:38 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cum o sa mori?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:32 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cine ai fost intr-o viata anterioara?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:30 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Poti trai ca o vedeta de film?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:26 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce gen de film se potriveste personalitatii tale?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:21 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune culoarea ochilor tai despre tine ?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:19 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune anotimpul preferat desre tine ?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:18 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ai sanse sa devii celebru?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:17 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cat valorezi?
Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar EmptyDum Apr 04, 2010 10:14 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar

In jos

Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar Empty Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar

Mesaj Scris de draftacriss Sam Mar 13, 2010 10:46 pm

Gossip Girl.Cei mai buni...dusmani-Cecily Von Ziegesar 0

E deja volumul 8 din Gossip Gril dar pe asta il am si pe asta l-am citit....E cel mai bun roman chick-lit pe care l-am citit....
Prezentare

„Acest nou volum al seriei îi va satisface deplin pe fanii însetati de înca o runda de scandal si tradare în lumea tinerilor frumosi si bogati care se bucura de tot ce are Manhattanul mai bun de oferit. Absolvirea unui liceu exclusivist nu este întotdeauna ce pare: drogurile si sexul devin parte din intriga, precum si câtiva profesori care dezvolta stranii «simpatii» fata de elevi.”
Booklist


„O serie perfecta, cu tot ce are genul mai bun: fete superbe si baieti atragatori, sex, droguri, mult suspans si chiar mai mult shopping. Desi protagonistii intra în bucluc hoinarind pe la petreceri, bogatia si privilegiile îi protejeaza de problemele pe care un asemenea comportament le-ar atrage în cazul celorlalti.”
Lorraine Squires, VOYA

E absolut WOW...Vanessa se tunde cheala,Nate se cupleaza cu Serena si plange (da baiat sa planga) dupa Blair.Blsir se cupleaza la randul ei cu un prin englez bogat...dar logodit deja...logodna despre care ea afla dar sustine ca e doar un zvon.Jenny e data afara de la colegiu,Dan se impaca cu Vanessa care il are ca amant un timp desi este cu fratele lui Blair....Deci treaba e incurcata tare dar e wow!Eu nu citesc o carte daca nu e buna si asta e printre singurele care imediat ce am terminat-o am vrut sa o reincep.
draftacriss
draftacriss
Admin
Admin

Mesaje : 165
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

https://twilightmania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum