Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Recomanda o carte
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:38 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cum o sa mori?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:32 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cine ai fost intr-o viata anterioara?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:30 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Poti trai ca o vedeta de film?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:26 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce gen de film se potriveste personalitatii tale?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:21 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune culoarea ochilor tai despre tine ?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:19 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ce spune anotimpul preferat desre tine ?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:18 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Ai sanse sa devii celebru?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:17 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

» Cat valorezi?
Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren EmptyDum Apr 04, 2010 10:14 pm Scris de stefan sweetheart ;;)

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren

In jos

Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren Empty Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren

Mesaj Scris de draftacriss Sam Mar 13, 2010 11:06 pm

Vai, ce-am uitat!-Caprice Caren Vai-ce-am-uitat
Autoarea bestsellerului Sunt aiurită şi se ia! revine cu un nou roman senzaţional!
Publicat în peste 15 ţări, Vai, ce-am uitat! a câştigat Romantic Times Book Reviews Award, fiind desemnat cel mai bun roman chick-lit al anului 2007.

După ce un stupid accident de circulaţie o ţintuieşte la pat, lui Jordan îi vine o idee de milioane: care-i cea mai bună metodă de a-ţi lăsa în urmă viaţa plicticoasă şi de a te reinventa? Păi, să te prefaci că nu-ţi mai aminteşti nimic! Aşadar, la adăpostul unei pretinse amnezii, care-i aruncă-n aer toate inhibiţiile, Jordan îşi reglează conturile cu familia de coşmar, îi serveşte şefei nesuferite o lecţie de neuitat, îi dă papucii iubitului mincinos şi trădător şi - ce să vezi? - se îndrăgosteşte nebuneşte de visătorul Travis, bărbatul care a accidentat-o. Numai că inexplicabilul se produce şi, într-o bună dimineaţă, amnezia o loveşte de-adevăratelea. Cât de departe e Jordan în stare să meargă de data asta ca să se regăsească?
draftacriss
draftacriss
Admin
Admin

Mesaje : 165
Data de inscriere : 23/10/2009
Varsta : 28
Localizare : Blocata in frigider

https://twilightmania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum